Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin
Admin

Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım 23lb6v9
Erkek
Domuz
İş/Hobiler : Antialem
Ruh HaliM : Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Yorums10
TaKıMım : Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Tarkiy10
Cinsiyet : Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım I_icon_gender_male
Points Points : 164858

Kişi sayfası
Aktiflik :
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Img_left100/100Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Img_left100/100Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Empty Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım

Perş. 27 Kas. - 18:37
ISO dosya formatı, bir CD yada DVD nin Hard Disk
üzerinde saklanılabilen ISO standartlarında oluşturulmuş bir formattır.
Örneğin internetten indirdiğimiz Windows Vista işletim sistemini
bilgisayarımızı DVD den açacak şekilde bir DVD ye yazmamız için
indirdiğimiz dosyanın ISO veya benzeri formatlarda olması gerekiyor, bu
anlatımda Ashampoo Burning Studio 2007 ile bunu çok kolay bir şekilde
nasıl yapabilecegimizi anlattım.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 86KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso0vy2
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 85KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso1sc7
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 44KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso2ry6
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 50KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso3gw1
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 43KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso4po7
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 71KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso5kn0
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 65KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso7hg3
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 44KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso8xd4
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 806x614 and weights 54KB.
Ashampoo Burning Studio 2007, CD/DVD İmajı (iso) Yazmak, Resimli Anlatım Ashburningiso9rv9