Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin
Admin

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... 23lb6v9
Erkek
Domuz
İş/Hobiler : Antialem
Ruh HaliM : Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Yorums10
TaKıMım : Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Tarkiy10
Cinsiyet : Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... I_icon_gender_male
Points Points : 164883

Kişi sayfası
Aktiflik :
Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Img_left100/100Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Img_left100/100Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Empty Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz...

Çarş. 4 Mart - 12:39
Eski adıyla Cool Edit Pro yeni adı ile Adobe
Audition; tam anlamıyla mükemmel bir dijital audio düzenleyici yazılım
olup size dijital ses dünyasında yapabileceğinizden çok fazlasını vaad
ediyor. Bu programla yapacaklarınız sınırsız zaten önceki sürümünü
kullananlar bilir tam bir stüdyo. Genelde DJ ve kayıt stüdyolarında
kullanılan bu programla her türlü remix ve mixleri yapabilirsiniz..
Timeline üzerinde sadece ses değil video filmleri de karelere ayırıp
düzenleyebilirsiniz. AVI, MPEG ve WMV formatlarınıdesteklemektedir.
Ses dosyalrını aynı anda birden çok sayıda karıştırma işlemini, ses
dosyalarına çeşitli efektleri uygulama, kendi müzik luplarınızı
yaratma, mono veya sterio ses dalgasını düzenleyebilme ve
oluşturduğunuz müzikleri CD'lere yazabilme özelliklerinin hepsini bu
yazılımda bulabilirsiniz.

PROGRAMI BURDAN İNDİRİYORSUNUZ

GELELİM ANLATIMA :

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim1oj1gb8

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim2aa2iu0

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim3ji5iq2

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim4zd4pe1

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim5ku2cu9

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim6qf4uo2

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim7ev0iu9

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim8ua3xy4

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim10uz2ya2

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim11ri8ij9

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Progresim12wd0ml3

İŞTE BU KADAR ...
KaRa__HiLaL
KaRa__HiLaL
Acemi Üye

Acemi Üye
Erkek
Points Points : 132860

Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz... Empty Geri: Adobe Audition 1.5 Üstelik Full ! + Resimli anlatım Böylesi Kaçmaz...

Perş. 10 Eyl. - 12:18
Eline Sağlık Kardeşm.