Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

@Antialem
Silver üye
Silver üye
Erkek
Domuz
Ruh HaliM : Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Kaygil10
Points Points : 141575

Kişi sayfası
Aktiflik :
Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Img_left100/100Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Img_left100/100Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:

Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Empty Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :)

Salı 30 Ara. - 13:26
Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim Smile s.a
beyler ben daha yeniyim dosyalarımız gizlemek genelde problem
olmuştur.Ben dosya yöneticisi olarak son çıkan FExplorer'ı kullanıyorum
büyük ihtimal bu yazdıklarımı daha önce kimse vermemiştir.Şimdi size
yapmanız gerekenleri yazcamGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Smileİlk
başta programımızı çalıştırıyoz sonra gizlemek istediğimiz klasör veya
dosyayı buluyoruz şeçenekler/özellikler ve özelliklerinde bulunan
gizli'yi açık yapıyoruz.(siz salt okunuır falan onlarıda açın işiniz
sağlam olur) sonra galeriye giriyoruz bakıyoruz ve doysa yoqGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) BiggrinGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) BiggrinGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Biggrin

Haaaa sorabilirsiniz ki ben gizledim ama FExplorer'ın içinde dosyalarım açık gösteriyo size 2 yol Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) BiggrinGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Biggrin

1)Programın açıldığı ilk ekranda (sürücülerin ve ram'ın gösterildiği ekranda) seçeneklerden sistem dosyalarını gizle'yi açın Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) BiggrinGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) BiggrinGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Biggrin
2)Programın başlangıcına şifre koyun şifre (ayrı bi programa gerek yoq FExplorer artık kendisine şifre koyabiliyo)Gelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) BiggrinGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) BiggrinGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) BiggrinGelin Dosyalarımızı Gizleyelim :) Biggrin