Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin
Admin

Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı 23lb6v9
Erkek
Domuz
İş/Hobiler : Antialem
Ruh HaliM : Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı Yorums10
TaKıMım : Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı Tarkiy10
Cinsiyet : Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı I_icon_gender_male
Points Points : 166183

Kişi sayfası
Aktiflik :
Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı Img_left100/100Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı Img_left100/100Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı Empty Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı

Perş. 15 Ocak - 15:19
Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı 80878

Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı. Güney Ergenekon'a bulaşmak istemiyorum dedi!

İlgili Haberler
******'ı çıldırtacak sözler Aman Allahım! Bu nasıl kadro?
Büyücü, yalancı bir teflon adam!

TRT oldukça tartışılacak bir karar aldı ve hakkında gıyabi tutuklama kararı olan ve Ergenekon'un kara kutusu olarak nitelendirilen Tuncay Güney'i kasetinin yayınlandığı günün akşamı Toronto'dan canlı yayına bağladı.
Sadece bir saat planlanan program TRT yönetimini de radikal bir kararıyla yaklaşık üç saat sarkıtıldı. Tuncay Güney ilk kez çıktığı TRT ekranında, yine oldukça ilginç iddialarda bulundu.

TRT oldukça ilginç bir zamanlama yaptı ve Ergenekon ifadelerinin tartışıldığı günün akşamı Tuncay Güney'i canlı yayına bağladı. TRT 2'de yayınlanan Büyüteç adlı programa Kanada'dan katılan Güney'e Meclis Susurluk Araştırma Komisyonu'nda görev alan Mehmet Elkatmış, Fikri Sağlar ve gazeteci Şamil Tayyar, bugün kamuoyuna yansıyan ifadelerle ilgili oldukça
Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı 80880
Tuncay Güney Doğan Grubu'na
da oldukça sert eleştiriler yöneltti.

İşte Güney'in o açıklamaları;

AYDIN DOĞAN'I TEHDİT ETTİ!

Eğer Hürriyet saldırılara devam
ederse, kendilerine mesaj ilettim.
Bir fiil olarak ve telefonla da.
Telefonlarıma da çıkmıyorlar, eğer
saldırılara devam ederlerse, çok
çirkin ve kişisel haklarıma
saldırmaya devam ederlerse, iş
adamlarının ve banka sahiplerinin
Veli Küçük'e vermiş olduğu video
kasetli birifinkleri, Türkiye'deki
beşli çeteleri, dönemin başbakanı
İle ilişkilerini Aydın Doğan ve
Ertuğrul Özkök'ün rolünün ne
olduğunun kasetlerini servis
yapacağız.
ilginç sorular yöneltti.
İşte Tuncay Güney'in açıklamalarının satırbaşları;
SABANCI AİLESİ SUİKASTİ BİLİYOR
Özdemir Sabancı öldürüldükten sonra tam üç ay sonra, beni Sakıp Sabancı aradı ve onunla görüştüm. Bu görüşmenin istihbarat kayıtları ve röportaj kayıtları da var. Bu konuda hatta kendisi bana çeşitli istihbarat görevlileriyle ilişkisi olduğunu söyledi; ancak bunu burada açıklamam da mümkün değil. Sabancı ailesi suikastle ilgili tüm detaylar bilgi dahilindedir. Ancak eğer kamuoyu bu konuda bilgi edinmek istiyorsa bu konuda tüm röportajlar kasete alınmıştır.
BANKA HORTUMLARINA DİKKAT!
Dünyada bu aylarda bir ekonomik kriz rüzgarı esiyor. Türkiye'de ise zaten banka hortumlarında yaşanmıştı. Bunlara bakarsanız o dönem bankaları siyasi güçler desteklemiştir. Tansu Çiller severiz ya da sevmeyiz; ancak develasyon yapmak zorunda kaldı. Banka hortumlamalarıyla ilgili bir çok bilgi dosyalarda mevcuttur. Fikri Sağlar, bu konularını bildiğine eminim.
ÖRGÜTÜN FİNANSI NEDİR?
Bu uyuşturucu konusunda iki
Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı 80881
BİR NUMARA TÜRK DEĞİL Mİ?
Geçmişteki bir numarayı herkes
biliyordu. Ancak bugün için bir
numaranın Türk vatandaşımı
değilmi sorusuna birşey diyemem.
Ancak iki numara Türk'tür.
Ben Türkiye sınırları içinde bir
güvence istemiyorum. türkiye
sınırları içinde de bir ifade
vermek de istemiyorum. Eğer
Kanada içinde bir ifade almak
isterlerse de ben açığım. Ancak
ben 8 yıldır devletten hiçbir şey
görmedim. Bundan sonra görürsem
de saygıyla karşılarım ve bu benim
için şoktur.
ülkenin bilgisi vardır. Bunların ilki İran'dır. Bu konuda derler ki Amerikadır. Bu konuda en iyi bilgi bankası ise Amerika değil Almanya'dır. Eğer devlet bu konuyu eğer biliyorsa Almanya'ya başvurması gerekir.
İKİ YIL SONRA NE YAPACAK?
Tuncay Güney: Şamil Bey, genel yayın yönetmeni olursa sanırım bana bir iş verirseniz. Türkiye'ye gelmeyi düşünmüyorum.
Şamil Tayyar: Eğer Türkiye'ye gelişiniz benim genel yayın yönetmenliğime bağlısıyla bu zor.
Tuncay Güney: Pasaportumun süresi de biteribilir, bu konuda avukatlarım gerekli girişimleri yapacaktır. Şimdilik Türkiye'ye gelmeyi düşünmüyorum. İnsanları özledim, o hoşgörüyü özledim. Buraya Roma medeniyeti diyorlar, bizdeki hasbialite en çok özlediğim şey. Çok uzun yıllar gurbette yaşayanlar bunu özleyebilir.
POLİS BANA İŞKENCE YAPTI
Polis beni alınca ne olduğumu şaşırdım. Bunların üzerine bir ton hakaret olunca, ne devlet televizyonu olabilirsiniz; ancak bunu saklamaya gerek yok.

Polisin geçmişte işkence yaptığı televizyonlarına da yansıdı. Bunu ben bir
Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı 80882
Tuncay Güney'in 2001 yılındaki
ifadelerini izlemek için
TIKLAYIN
fiili olarak yaşadım. Sekiz dokuz gün sonra ifade verdim. Soruyorlar ben de cevaplıyorum. Görüyorsunuz kontrol bana geçti. Burada yemekten yataktan bahsediyorum. Hergün bana boğaça veriyorlardı bir de meyve suyu.

En büyük sorun ise bu konuda hiçbir şey bilmemeleriydi. Uluslararası konularda konuşuyorken bana somut bilgi ver diyorlar.
Şunu söylesenize. Polis cahildi ve birşey soramadılar. Onlar o kadar bilgisizdi ki ben o konuda siyasal profesördüm. Bunlar birşey bilmiyorlardı.
"BEN O İFADELERİ KABUL ETMİYORUM"
Tuncay Güney, ilk kez TRT ekranında canlı yayına çıktı 80881
Tuncay Güney ******'ı da
vurdu. Güney'in öyle bir iması
var ki ****** çıldırmış olmalı.
Okumak için
TIKLAYIN

Ben eğer Kanada'ya gelmeden önce işkence görmemiş olsaydım bu ifadeleri kabul ederdim. Ben diyorum ki ortada işkence var. Ben bu ifadeleri kabul etmiyorum. Bana karşı bir şefkatte gösterilmiş değil. Ben sürekli kendimi savunuyorum. Kasetlerimin de yayınlanmasını ben öyle değerlendiriyorum.
Tuncay Güney: Bu ifadeleri kabul etmiyorum.
Şamil Tayyar: O zaman mahkemenin temel dayanağını kabul etmemiş oluyorsunuz.
Tuncay Güney: Ben diyorum ki herkes devlet sırrı. Yolsuzluk, terör devlet sırrı. Bugün Tuncay Güney devlet sırrı olmasın. Herkes baskı yapıyorsa yargı olarak çıkarın kardeşim benim kasetlerimi. Ben bu konuda öyle bakıyorum, çıkarın kasetleri tabular yıkılsın.

ERGENEKON VE SUSURLUK İÇ İÇE Mİ?
Tuncay Güney: Daha önce söyledim. Susunluk Ergenekon'un babasıdır. Bunu inkar etmenin alemi yok. Fakat sekiz yıldır hiçbir hükümet neden birşey yapmamış bunu sorgulamak gerekir.
Şamil Tayyar: Ergenekon'un çekirdek kadrosu diyorsunuz. Bu gün boyunca yayınlandı! Bu isimler çok baba isimler. Sorgu kasetlerinde bir ve iki numara var mı?

Tuncay Güney: Yok iki numara yok. Çünkü sormamışlardı.
Şamil Tayyar: O isimler arasında 1 numara var mı?
Bu konuda herhangi bir cevap vermek istemiyorum. Deşifre etmek de istemiyorum.
Tuncay Güney: Benim arşivimde Beka'ya Suriye'ye gidenlerin isimleri var mı? Bunların dışındakiler neden deşifre edilmiyor. PKK'nın kongresine katılanlar var neden deşifre edilmiyor. O zaman onları da açıklayın.
Şamil Tayyar: Kasetlerde çok da işkence görmüşe benzemiyor.
Tuncay Güney: Bakın ben biraz önce söyledim işkence gördüm. Bugün için bir suçlama yapamam ama geçmişte ben yaşadım bunu. Zaten açıkça söyledim ben polisten intikamımı alıyorum Adil Saçan'dan diye.
Unutmayın ki Susurluk bir hükümeti yıktı Ergenekon'da bir hükümeti yıkabilir.
BULUNAN SİLAHLAR
Ben bu konuda silahların çok ciddi olduklarını sanmıyorum. Çünkü bunlar çok küçük silahlar. Bundan sonra bir araştırma varsa güvenlik teşkilatı görebilir. Bende sizin gibi televizyonlardan izliyorum.
YALÇIN KÜÇÜK DOĞRU SÖYLEMİYOR
Yalçın Küçük yeni söyledi. Suikast haberini ben söyledim dedi ancak doğru söylemedi. Türkiye'den birisi bunu söylemişti. Avrupa'dan da mesaj Suriye'ye gitmişti.
Öcalan dünyaya ayak uyduramadı. Kendi içindeki Ergenekon'dan bahsediyor. Gördüğümüz PKK'lılar asıl PKK'lılar değil. Öcalan yakalanmış ancak PKK devam etmiştir.
EYMÜR'LE BİR İLGİM YOK
Mehmet Eymür'le ilgili benim bir ilgim yok kavgamda. Mehmet Eymür'ü bilmiyorum kendisi de açıkladı. Uzaktan yakından tanımıyorum. MİT çok kötü bir kurum olarak gösteriliyor. Devletin jandarması neyse MİT'te odur. Orada da vatan evlatları çalışıyor.
Fikri Sağlar: Burada ben bir düzeltme yapmak istiyorum. Ben Allah'tan ve karımdan başka birşey yok. Bunu ben şöyle söyledim. Türkiye'de kimsenin can güvenliğim yok dedim.
Fikri Sağlar: Peki orada nasıl geçiniyorsunuz?
Tuncay Güney: Sayın Ertuğrul Özkök yazdı bunu. Ben burada sokakta kalmışım. Burada havalar -10'ları gösteriyor. Bayramda da yazdılar altın tespihlerim varmış. Onları da satmak istemiyorum. Ertuğrul Özkök'ten bir villa parası bekliyorum. Susurluk'ta Veli Küçük'ü ilk arayan Ertuğrul Özkök'tür. Eğer saldırmaya devam ederlerse bizde başka biçimde saldırmaya devam edeceğim.
Ertuğrul Bey gönderecektir vicdanı vardır.Mutlaka gönderecektir bekleyeceğim.

changeTarget(document.getElementById("news_content"))
Similar topics