Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin
Admin

Sana Son Sözüm 23lb6v9
Erkek
Domuz
İş/Hobiler : Antialem
Ruh HaliM : Sana Son Sözüm Yorums10
TaKıMım : Sana Son Sözüm Tarkiy10
Points Points : 166108

Kişi sayfası
Aktiflik :
Sana Son Sözüm Img_left100/100Sana Son Sözüm Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

Sana Son Sözüm Empty Sana Son Sözüm

Paz 26 Nis. - 11:57
SenSana Son Sözüm Virgul neden sevmiyorsun ki beni?
Oysa benSana Son Sözüm Virgul bir sende bulur(d)um kaybettiğim yanlarımı… Bak yine hava kötüleşti; yanaklarımı yağmurlar aşındırdı sanmaSana Son Sözüm Virgul hepsi ayrılıktan sonraki gözyaşlarıma ait; şimdi en çok yüzümdeki o aşınmayı seviyorum ben. Ne zaman aynaya baksam hiç unutmuyorum o son günü… Seni benden alan zamanı bile mıh gibi işledim kalbime… KorkmaSana Son Sözüm Virgul unutmuyorum-unutamıyorum!

Ben yineSana Son Sözüm Virgul sadece seni sevdiğimi söyleyip ve asla senden bir karşılık beklemeden bu aşkı yaşatmaya devam edeceğim… İnan hiç yanılmadanSana Son Sözüm Virgul bıkmadan-usanmadan ve asla başkalarına kanmadan…

Sen zaten her şeyi herkesten daha iyi biliyorsun. Ama düşlerinSana Son Sözüm Virgul geçmişindeki güzel anılar yokmu seni benden aldılar… KızmıyorumSana Son Sözüm Virgul
ama üzülüyorum; bazen içimden diyorum ki:”keşke ben senin ilk sevgilin
olsaydım…” aklımdan geçiyor işte! Dudak izlerimden sana dair mutluluk
duaları akıyor ve sende derinleşiyorumSana Son Sözüm Virgul inan bana… Sonumu biliyorumSana Son Sözüm Virgul yani cennetim şimdi her zamankinden daha da çok özlüyorum-sana ait ne varsa… Ve senSana Son Sözüm Virgul sanırım habersizsin benden; her şey çok değiştiSana Son Sözüm Virgul anlatmama imkân yok şimdilikSana Son Sözüm Virgul ızdırap duvarlarını aşındırıyorumSana Son Sözüm Virgul az kaldı o gizemli sırları bulmaya…

“tarifsiz bir hazla peşindeyim…”

Bilerek ve çok isteyerek girdim bu yola… Hiç kimseden bu zamana kadar karşılık beklemeden ve en çokta sendenSana Son Sözüm Virgul vurdum yüreğimi yollara… Belki demedimSana Son Sözüm Virgul ihtimallere kanmadımSana Son Sözüm Virgul olasılıklarda ben hep senden yanaydım! Yalanım yokSana Son Sözüm Virgul çok mutluyum… Birazdan daha da çok mutlu olacağımSana Son Sözüm Virgul inan bana. Zaten yüreğimde sen olduğun süreceSana Son Sözüm Virgul ben bu aşkın tadını çıkarmaya niyetliyim… Vazgeçmem asla!

Kendimi sende toparlıyorum ve bu çok güzel bir şey; dağıtıyorum tüm organlarımıSana Son Sözüm Virgul parçalıyorum ve bu oyunmudur ki yine sende “bir” oluyorum…
(hadi gel bildiğim(iz) tüm oyunları beraber oynayalım…)

Bak
yine bahar geldi… Duygularım papatya zamanında bir “seviyor” kelimesine
ömrünü feda eyleyecek kadar hazır! Ne desem bilmiyorumSana Son Sözüm Virgul aklımdan geçen “seni çok seviyorum…” yok başka bir şeySana Son Sözüm Virgul olmasın da zaten; sesiniSana Son Sözüm Virgul
gamzelerini ve hani ciğerlerimdeki senle son görüştüğümüzdeki havayı
saklayacak kadar da nefessizim bu dünyada… Sevgim çok büyüdü cennetim!
Kalbim yırtılacak diyeSana Son Sözüm Virgul olur ya taşıyamaz-taşar diyeSana Son Sözüm Virgul korkuyorum be!
(bakma bunları yazdığıma tek korkum sana kötü bir şeylerin olması…)

Ne olur gelSana Son Sözüm Virgul
gel de gör halimi ve sen al bu canımı… Korkuyorum Azrail çıkacak
karşıma diye; bilirsin Allaha olan inancımın en yüce yerindesinSana Son Sözüm Virgul sen al bu canımı… Sadece sen!

Ve hani kızma banaSana Son Sözüm Virgul mektubumun başındaki “ senSana Son Sözüm Virgul neden sevmiyorsun ki beni?” sözüne aldırış etmeSana Son Sözüm Virgul bu sadece dikkatini çekmek içindi…

Ve sana son sözüm: “sadece seni seviyorum…”