Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin
Admin

Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni 23lb6v9
Erkek
Domuz
İş/Hobiler : Antialem
Ruh HaliM : Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Yorums10
TaKıMım : Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Tarkiy10
Cinsiyet : Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni I_icon_gender_male
Points Points : 166108

Kişi sayfası
Aktiflik :
Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Img_left100/100Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Img_left100/100Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Empty Gözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni

Paz 26 Nis. - 12:07
Işıklı gözlerinin güneşli ülkelerinde sevda sürdüm yüreğime
Ruhundaki kutsal odalarda efkârlar beledim yârim bedenime
Tohumlar serptim ovalarınaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul baharda çiçek ol diye gönlüme
Sevdanın tahta köprülerinden geçerek geleceğim aşk ülkene

Her sabah gözlerinin upuzun sahillerinde yürüyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul sevdanın gümüş aydınlıklı aynasında tarıyorum saçlarımı. Ruhunun en dik surlarına şölen coşkularıyla tırmanıyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul
yüreğimdeki sevda güllerini saraylarının eşsiz bahçelerine ekiyorum.
Her sabah bedenimi bir kor gibi saran alevinle sesine uyanıyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yeryüzünün bütün asma köprülerinden geçerekGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ruhunun yaşanası ovalarından sevda şiirleri biçiyorum.

Her sabah yosunlu bir denize atıyorum yüreğimin mavi çarşaflarını. Yol boyu seni düşünüyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul dalgaya muhtaç nehirlerde yeşil yüreğinin yosunlarına sarılıyorum. Gözkapaklarındaki şölenlere martılar konuyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yüreğimin gelgitleriyle sımsıcak denizler donuyor. Bir türkü doluyorum dilimeGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul sözlerime şubatın en deli ayazı vuruyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul çoğul özlemlerin pınarlarından kuyularıma tas tas sular dökülüyor. Her sabah seni atıyorum sevda terkimeGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul bir deli kısrakla yaşanmamışlığın karanlık ülkelerini dörtnala geçiyorum.

Nazlı
bir damarla ruhuma yürüyor günlerdir gözlerin. İlk kez aşka
tutulmuşçasına titriyor seni görünce yüreğim. Lalelerle bezeli göğsünde
hayatın anlamını düşlüyorum. Gün doğuyor sesindeGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul güneşinle ısınıyor bedenim. Üşümüş ellerim ısınıyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul kışlarımda bile seninle bahar oluyor mevsimlerim. Nefesinle ruhuma can veriyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ölümsüz bir sarış oluyor senin sevgin.

Ah yarGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul kanaviçe göğsüne yıldız oyası düşmüşGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ellerinin coşkusu günlerdir özlemimi örmüşGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul gül yüreğine sevdalı bir güneşin tutkusu sokulmuş. Gecenin kasığında fırtınaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul düşlerimizin kaşığında en ölümsüz muhtevaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul dizlerinde ayı izleyen bir koca çınar var bebeğimGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul unutma. Titret göğsünü fırlasın düğmenGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul uzat dudaklarını sulara karışsın bu beden. Al beni kadın düşlerine bu gece deGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul dinsin can evimdeki özleminle topraklarımı harmanlayan deprem.

Sensizlikle bir başıma kalıncaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul bir nefesle sokulsam diyorum sıcacık düşlerine. SeninleGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul en ölümsüz denizlerde dolaşsakGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul korsan düşlerin kılıçlarını savursak yaşanmamışlığa. SeninleGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul en koyu karanlıkları aşsakGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul en çetin savaşlardan sevgimizle zaferler kazansak. Gözlerinin deryasından mutluluğun fenerlerini bulsakGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul acılarla dönen bu küreyi yeniden başlaması için tersine çevirsek. Hayatın en mutlu karelerini saklasakGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ölümleri yok saysak. SeninleGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul aşkın en yaşanası şifresini tüm insanlara dağıtsak.

Suya düşüp özüne kavuşan bir kar tanesiyle uzanıyorum sen uykulardayken dudaklarına. Bir damla düşe sarılıyor bedenimGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul nefesinle ılık bir su gibi göğsünün düğmelerini izlerim. Tenin ıslanırdı o anGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul hafifçe mırıldanırdın. BenGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul üşümüş ellerimi bedeninin gizlilerinde içten içe gezdirirdimGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul göz kapaklarında özlemi düşlerdimGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yanaklarındaki upuzun vahalarda seni seyrederken sakladığım gülü düşürürdüm. Gecenin karanlığında ne güzel uyurdunGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul uyandırmaya kıyamaz ve yenidenGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul göğüme çekilirdim.

Her düşün sancısı yaksa da içimiziGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul her öpüşün tuzu korlasa da yüreğimizin sol köşeleriniGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ben seninle sokuluyorum göğsündeki yüceliğe. Korkularımı unutuyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul en hüzünlü şarkıların eşsiz sedirlerinde seniGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yalnız seni düşünüyorum. Yarınlar biriktiriyorum sanaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul umutlar saklıyorum sevda odalarındaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul aşkla ve mağrur bir edayla. Şarkımız olacak bu aşk gülümGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul bir gün çalınacak radyolarda.

İnanmadıklarımızla sürüklendikçe gerçeklereGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul
eğiliriz yaşamın en dik eğimlerine. Sırtımızdaki en ağır yüklerle
geçeriz hayatın iğreti ovalarını. Seni düşündüğüm bütün anlarda bir
alevin koynunda yazarım en efsunlu şiirlerimi. Yüreğimin tavalarında
cızırdar aşkGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul kokun yükselir ruhumun toprak bacalarından böyle anlarda. Bir gülüşGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul bir güneş ve sayfalarca özlem olur hasretinGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ağlarımGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul gül basarım bağrımaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul adınla yaşarGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul aşkınla uçurumlar aşarım.

Günün en yaşanası karelerinde çekiçledim gönlümün keskileriniGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul
içimin yangın örenlerinde delice koştum ve ruhumun karanlık
dehlizlerinde bir başıma uçtum. Renkli bir düşün siyah kanatlı
devleriydi aşk meleklerimi yoranGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul çığlıklar çarpıyordu anılarımın pembe saraylarına. İzimi sürüyordu onlarca gece. KorkmuyordumGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul güldü bedenime sürülen büyüGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul çözemiyordumGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ağrılı bir kanamaydıGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul düşündükçe kendimden geçiyordum.

Yapışkan
bir gecenin özlemi geziyor şimdi caddelerde. Cirit atıyor ruhumdaki en
nafile sarılışlar. Uzaklarda bir yerlerde sen gecenin damarına çoğalan
çiçekler ekerkenGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ben en güzel rüyaların her köşesine seni saklıyorumGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yarınım düşsüz geçmesin diye. En parlak yıldıza şiirlerimden ipek gecelikler giydiriyorumGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul gülümseyerek yatağıma sokul diye. Sol ağrımdan bile saklanıyorGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yaman sözler indiriyorum evrenden göğsümdeki en gizli sevgiliye.

Bir
fısıltıyla büyüt şimdi sözlerimin seni anlatan damlalarını. Bir nefesle
ısıt özleminin boş yastıklarını. Arala yorganının kokumla karışacak
bütün açılımlarını. Sevda sür dudağımaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul kadın düşlerinle kavra sonra sana odaklanmış bütün arzularımı. Dal ol gövdeme ağGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yangın ol içimin sancılarını alGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul kadın ol ruhumun bentlerini salGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul su ol bedenimi aklayan iksirlerle boğ. Sen kiGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul kadınım gibi beni bu dünyada anlayan tek sevdiğim ol.

Dışarıda bir deli rüzgârGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul gözlerimde birikmiş bir intizar. Dudağımda sevdaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ruhumda sepken yağmurGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul durmadan yağıyor yar. Gönlümde bir kadınGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul göğsünde vefalı bir tahtGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul dokunmayınGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul aşk sürmüş yüreğimeGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yangınlardayım. Damağımda aşkGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul yaşatansın beniGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul dön de bir bak. Avuçlarımda ısınGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul ağlatır kimi haykırışınGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul çözer gemilerimin paslı urganlarını sevgiyle içime dalgalanışın. Sarılırım gövdenin en ulusunaGözlerinin Mahzenlerinde Sakla Beni Virgul sensin benim hayata en güçlü adım atışım
Similar topics