Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin
Admin

Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı 23lb6v9
Erkek
Domuz
İş/Hobiler : Antialem
Ruh HaliM : Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Yorums10
TaKıMım : Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Tarkiy10
Cinsiyet : Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı I_icon_gender_male
Points Points : 165733

Kişi sayfası
Aktiflik :
Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Img_left100/100Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Img_left100/100Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Empty Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı

Paz 26 Nis. - 12:12
Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı
“Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sendeSana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Virgul
Sadece bir hasretlik yerim olsun yüreğinde…”

Her aşk küllendi… Yürek dillendi… Rüyalara daldı gönülSana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Virgul sevdalara kapattı gözlerini… Zamansızlıkların içinde sana ısmarladı yarınlarını… Sustukça yaşadıSana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Virgul kendini sana adadı yürek…

Adıma anlam katan gülüşlerimi ellerinde büyüttü umutlarım… Şimdi gel sen de hadiSana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Virgul yüreğimi güldür…Asi ve keskin gülüşlerim olsun adımın anlamı…

Her şey geçsin bir hüzün kalsın gözlerimde… Çiçek kokulu bir aşk burnumun direğindeSana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Virgul bir de yapraklarını öptüğüm yeni doğmuş bir bebek tohumu düşlerimde… Bir nefes bildim seni sevdaların gönlünde… Doyulmayan bir hasretsin yüreğimin dibinde… Dedim ya; “Her aşk küllendi işteSana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Virgul yürek dillendi. Rüyalara dalan gönülSana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Virgul sevdalara kapattı gözlerini”

Şimdi ninniler söylüyor o yürek kendini avutmak için…
Daha da yaşlanıyor gece…
Ve ben yaşıyorum…
Ölüyorum yaşadıkça