Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FARUK211
FARUK211
Acemi Üye

Acemi Üye
Erkek
Points Points : 137705

ÖĞRENCİ TAKİP MODÜLÜ Empty ÖĞRENCİ TAKİP MODÜLÜ

C.tesi 8 Ağus. - 14:17
ÖĞRENCİ TAKİP PROGRAMI İLE HAZIRLAMAK AYRICALIKTIR

http://www.anatolica.org/index.php/oerenc-takp/oerenci-takip-indir
.
Sevgili öğrenciler
İnidrdiğiniz ve ya indirmeyi düşündüğünüz modül sınav koçluk sisteminden yararlanmanızı sağlamaktadır. Anatolica test ve danışmanlık merkezi ve Sınav günlüğüm rehberlik ve danışmanlık merkezi sizin için bir araya geldi.Sınav hazırlığı sadece çalışmakla olmuyor. Çalışmaların sistemli ve programlı olması da gerekmektedir. İşte bu yüzden öğrenci modülü indirip kurmanız gerekiyor. Bu programı indirip kurduğunuzda uzman rehber öğretmenler sizi her hafta düzenli bir şekilde ödevlendirecek ve tekrar programınızı yapacak ödevlerinizdeki başarıları ölçerek konunuu tam manasıyla oturup oturmadığını denetleyerek ödevlendirme yapar. gerekirse konu oturana kadar her hafta o konuyu ödevlendirir. Sizler sınavlara hazırlık sürecinde yaşadığınız sorunları paylaşabilir bu konularda psikolojik destek alabilirsiniz.

Sistem zaman zaman size melekler konusunda tanıtımlarda yapabilecek şekilde tasarlandı ekranın sol tarafında bulunan duyurular bölümünde bu konu hakkında bilgilendirileceksiniz. Sitemizde bulunan forum sayfasına isterseniz güzel soruları yazabilecek ve onunla ilgili cevapları alabileceksiniz.

Bu program sizi yaz kış rehber öğretmen aramaktan kurtaracak, gece gündüz istediğiniz zaman dünyanın neresinde olursanız olun hesabınıza ulaşma imkanı tanımaktadır. Artık ben ne çözecektim hangi kaynaktan çözecektim diye düşünmeyecek sadece çalışmaya başlayacaksınız. Artık sınava hazırlanmak zulüm değil zevk olacak. zaman programlaması sayesinde kendinize arkadaşlarınıza ailenize zaman ayırabilecek zevk aldığınız bir çok şeyi rahatlıkla yapabilceksiniz.

AnatolicaSoft Selinus turizm özel eğitim bilişim teknolojileri ltd şti bünyesinde bir kuruluştur. Yenilikleri önce Isparta'ya sonra Türkiyeye sonra dünyaya taşıyacağız.

Tüm öğrencilere başarılar dileriz.
http://www.anatolica.org/index.php/oerenc-takp/oerenci-takip-indir