Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

administrator

BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | 23lb6v9
Erkek
Ejderha
Points Points : 143135

Kişi sayfası
Aktiflik :
BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | Img_left100/100BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | Img_left100/100BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | Empty BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib |

C.tesi 13 Eyl. - 9:29
BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib |

BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | Dvddpro399su3

BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | Wol_errorClick this bar to view the full image.
BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | Kkkkkkkkkkkkkkkkkkkwh6

My Blueberry Nights (2007)

Oyuncular : Jude Law , Norah Jones

Yönetmen : Kar Wai Wong

Güzel ve genç bir kadının gerçek aşkı bulması için çıktığı yolculuğa dair büyülü bir hikaye...

Hong Kong’lu yönetmen Wong Kar Wai İngilizce olarak çektiği ilk filmi, gönül yarası ve yeni başlangıç arasındaki mesafede dramatik bir gezintiye çıkarıyor. Kalbi kırılan Elizabeth (Norah Jones) yaşadıklarının ardından hayatındaki her şeyi, rüyasını ve duygusal olarak yakınlaşmaya başladığı arkadaşı Jeremy’i (Jude Law) geride bırakarak kırık kalbini düzeltebilecek bir şeyler bulmak amacıyla bir yolculuğa çıkmaya karar veriyor.
Seyahati boyunca garsonluk yapıyor ve Memphis’te kendisinden çok daha fazla üzüntülü ve sorun yaşayan bir polis Arnie (David Strathain) ve eşi Sue Lynne( Rachel Weisz) ve babasıyla sorunları olan, kumarbaz Leslie (Natalie Portman) ile tanışıyor. Elizabeth bu kişileri tanıdıkça yalnızlığın ve yoksunluğun gerçek derinliğine tanık oluyor ve aslında bu yolculuğun aradığının bir parçası olduğunu anlamaya başlıyor.

BENİM AŞK PASTAM | MY BLUBERRY NIGHTS | 2007 | Turkce Dublaj |DvdRib | 475caf9078nq5

RapidShare: Easy Filehosting