Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin
Admin

İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn 23lb6v9
Erkek
Domuz
İş/Hobiler : Antialem
Ruh HaliM : İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Yorums10
TaKıMım : İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Tarkiy10
Cinsiyet : İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn I_icon_gender_male
Points Points : 165608

Kişi sayfası
Aktiflik :
İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Img_left100/100İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Img_left100/100İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Empty İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn

Perş. 18 Eyl. - 19:13
NVIDIA - GFORCE

İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Nvidia

Açıklama ;

Program NVidia Dig.Tec. Sistemi ve Altyapısı ile çalısmaktadır.Ekran Kartı NVidia Markalı PC'lerde sorunsuz çalısabilir.Diğer Ekran kartı modellerinde ise (ATI CATALYST vs.) %70 Oranında Çalısabilmektedir.Bu durum tamamen sizin PC'nizin Sistemine ve yapısına kalmıştır.İşletim sistemi WİN XP olan sistemlerde çalışır..
Program sayesinde Düsük Ekran Kartı Sorunu Ortadan Kalkıyor.Artık En yüksek performans gerektren oyunları çalıstırabilir ve rahatça oynayabilirsiniz.
İndirdikten sonra dosya içindeki bilgileri okuyunuz.Eğer programı kurar iseniz bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
Bir sorun olursa bana bildirin yardım etmeye çalısıyım.
Selametle Kolay gelsin.
YİĞİT TÜRK

Değerlendirme ;

5/5

DownLoad Linki ;

Kod:
http://rapidshare.com/files/32336269/Nvidia-Y.TURK.rar.html
20MB

RAR Şifresi ;

YİĞİT TÜRK

Selametle Wink

:edit:
kartalfoza
Yeni Geldim
Yeni Geldim
Erkek
Ejderha
Points Points : 139895

İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Empty Geri: İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn

Salı 20 Ocak - 21:30
hariaa
byoglcan
byoglcan
Acemi Üye

Acemi Üye
Erkek
Points Points : 134285

İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn Empty Geri: İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oyn

Perş. 13 Ağus. - 11:15
bence güzel ama çalışırmı gta 4 oynıycam
abdurahman2012
abdurahman2012
Yeni Geldim
Yeni Geldim
Erkek
Points Points : 133760

Ptsi 7 Eyl. - 17:17
süper
ALFONZO20
ALFONZO20
Yeni Geldim
Yeni Geldim
Erkek
Points Points : 132555

C.tesi 19 Haz. - 13:06
teşkürler
ALFONZO20
ALFONZO20
Yeni Geldim
Yeni Geldim
Erkek
Points Points : 132555

C.tesi 19 Haz. - 13:06
teşkürler